Home   Despre noi   Leasing de personal   Recrutare   Instrumente   Servicii suplimentare   Parteneriat   Contact

     job    responsabilitate2

REPREZENTANT MEDICAL-companie producatoare- Bucuresti

CANDIDATUL IDEAL:

* Absolvent al unei facultati de medicina ( umana sau veterinara), farmacie, biologie, biochimie
* Experienta in promovarea si vanzarea produselor farmaceutice
* Cunoasterea unor tehnici de vanzare si a mediului farmaceutic
* Abilitati superior dezvoltate de prezentare a unor informatii, de negociere si persuasiune
* Tenacitate, spontaneitete si punctualitate
* Capacitatea de a lucra in echipa si de a respecta dead-line-uri
* Permis de conducere cat. B
* Cunostinte operare PC

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

* Promovarea in mod etic a produselor companiei
* Stabilirea si mentinerea unor relatii productive cu clientii
* Raportarea activitatii proprii si a concurentei
* Comunicare constructiva cu toate departamentele companiei
* Managementul responsabil al teritoriului si resurselor alocate

Pentru intelegerea adecvata a obiectivelor postului si pentru performante superioare se ofera:

* beneficii materiale in concordanta cu activitatea depusa
* traininguri specializate
* un mediu de lucru profesionist si antrenant
* posibilitati reale de a construi o cariera in acest domeniu

DESCRIEREA COMPANIEI:

Clientul nostru este o importanta companie producatoare de medicamente.

 Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0721.211.950 sau prin email: office@hrprofile.ro .