Home   Despre noi   Leasing de personal   Recrutare   Instrumente   Servicii suplimentare   Parteneriat   Contact

     job    responsabilitate2

CONTABIL- Companie Farmaceutica

CANDIDATUL IDEAL:

Asteptam cu interes aplicatia ta daca:

- esti absolventul unei facultati de profil economic
- ai experienta de minim 1 an pe o pozitie similara
- stii sa lucrezi in WinMentor
- ai cunostinte de fiscalitate
- vorbesti limba engleza la nivel mediu

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitatile tale vor fi:

*Introducere facturi si deconturi
*Plati prin banca in baza scadentarului primit
*Verificare jurnale de TVA si solduri parteneri
*Completare registre contabile
*Arhivarea electronica a documentelor primare
*Evidenta contractelor cu partenerii